ZwolleDoet Logo
sluiten

Onze mensen

Inzetbaar voor jou!

Onze mensen

28 mens(en) gevonden
Rosa

Rosa

Steunpunt Mantelzorg | Jong & mantelzorg

T 06 42109474
E rosa@zwolledoet.nl

Anja

Anja

Steunpunt Mantelzorg | Naasten GGZ & NAH

T 06 43612269
E anja@zwolledoet.nl

Sima

Sima

Steunpunt Mantelzorg | Cultuur & mantelzorg

T 06 48020880
E sima@zwolledoet.nl

Jantina

Jantina

Steunpunt Mantelzorg | Mantelzorgmakelaar

T 038 750 8384
E jantina@zwolledoet.nl

Sietske

Sietske

Steunpunt Mantelzorg | Emotionele ondersteuning

T 06 43612267
E sietske@zwolledoet.nl

Odelia

Odelia

Startpunt Vrijwilligerswerk

T 038 750 8382
E odelia@zwolledoet.nl

Ineke

Ineke

Startpunt Vrijwilligerswerk

T 06 18198366
E i.schoenmakers@zwolledoet.nl

Sarah

Sarah

Startpunt Vrijwilligerswerk

T 06 27744706
E sarah@zwolledoet.nl

Hilde

Hilde

Startpunt Vrijwilligerswerk

T 06 43612264
E hilde@zwolledoet.nl

Janneke

Janneke

Startpunt Informele Zorg

T 06 14874979
E janneke@zwolledoet.nl

Ilse Raanhuis

Ilse Raanhuis

Startpunt Informele Zorg

T 06 13679639
E i.raanhuis@zwolledoet.nl

Riëtte

Riëtte

Startpunt Informele Zorg

T 06 48522963
E riette@zwolledoet.nl

Cynthia

Cynthia

Startpunt Informele Zorg

T 06 43612270
E cynthia@zwolledoet.nl

Suzanne

Suzanne

Startpunt Informele Zorg

T 06 48523368
E suzanne@zwolledoet.nl

Bianca

Bianca

Manager ZwolleDoet!

T 038 750 8371
E bianca@zwolledoet.nl

Kelly

Kelly

Marketing & Communicatie ZwolleDoet! & Impacter

T 06 43410944
E kelly@zwolledoet.nl

Marrinda

Marrinda

Frontoffice | Managementassistent

T 038 750 8377
E marrinda@zwolledoet.nl

Pien

Pien

Frontoffice | Bemiddeling vrijwilligerswerk

T 038 750 8383
E pien@zwolledoet.nl

Demi

Demi

Frontoffice | Marketing & communicatie ZwolleDoet!

T 038 750 8388
E demi@zwolledoet.nl

Susan

Susan

Frontoffice

T 038 750 8391
E susan@zwolledoet.nl

Ilse Carrière

Ilse Carrière

Frontoffice

T 038 750 8353
E i.carriere@zwolledoet.nl

Fidessa

Fidessa

Frontoffice | Bemiddeling vrijwilligerswerk | Beheer SamenZwolle

T 038 750 8381
E fidessa@zwolledoet.nl

Agnes

Agnes

Startpunt Informele Zorg

T 06 48526930
E agnes@zwolledoet.nl

Simone

Simone

Startpunt Vrijwilligerswerk

T 06 14874977
E simone@zwolledoet.nl

Kristel

Kristel

Steunpunt Mantelzorg | Mantelzorgmakelaar

T 06 14735675
E kristel@zwolledoet.nl

Jeanine

Jeanine

Steunpunt Mantelzorg | Emotionele ondersteuning

T 06 28656933
E jeanine@zwolledoet.nl

Léon

Léon

Marketing & communicatie SamenZwolle | Projectmedewerker Briljant

T 06 14874338
E leon@samenzwolle.nl

Tess

Tess

Projectleider SamenZwolle

T 038 750 8357
E tess@samenzwolle.nl

Deel deze pagina