sluiten

Onze mensen

Inzetbaar voor jou!

Onze mensen

26 mens(en) gevonden
Kristel

Kristel

Steunpunt Mantelzorg | Mantelzorgmakelaar

T 06 14735675
E kristel@zwolledoet.nl

Sima

Sima

Steunpunt Mantelzorg | Cultuur & mantelzorg

T 06 48020880
E sima@zwolledoet.nl

Anja

Anja

Steunpunt Mantelzorg | Naasten GGZ & NAH

T 06 43612269
E anja@zwolledoet.nl

Sietske

Sietske

Steunpunt Mantelzorg | Emotionele ondersteuning

T 06 43612267
E sietske@zwolledoet.nl

Jeanine

Jeanine

Steunpunt Mantelzorg | Emotionele ondersteuning

T 06 28656933
E jeanine@zwolledoet.nl

Janneke

Janneke

Startpunt Informele Zorg | Dementie

T 06 14874979
E janneke@zwolledoet.nl

Ilse Raanhuis

Ilse Raanhuis

Startpunt Informele Zorg | Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg

T 06 13679639
E i.raanhuis@zwolledoet.nl

Riëtte

Riëtte

Startpunt Informele Zorg | Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg

T 06 48522963
E riette@zwolledoet.nl

Agnes

Agnes

Startpunt Informele Zorg | Psychische kwetsbaarheid

T 06 48526930
E agnes@zwolledoet.nl

Cynthia

Cynthia

Startpunt Informele Zorg | Psychische kwetsbaarheid

T 06 43612270
E cynthia@zwolledoet.nl

Sandra

Sandra

Startpunt Informele Zorg | Eenzaamheid & praktische hulp

T 06 38719858
E sandra@zwolledoet.nl

Odelia

Odelia

Startpunt Vrijwilligerswerk | Organisatieadvies, scholing & training

T 038 750 8382
E odelia@zwolledoet.nl

Ineke

Ineke

Startpunt Vrijwilligerswerk | Bemiddeling op maat & organisatieadvies | Zinvolle daginvulling

T 06 18198366
E i.schoenmakers@zwolledoet.nl

William

William

Startpunt Vrijwilligerswerk | Adviseur Vrijwilligersorganisaties

T 038 750 8394
E william@zwolledoet.nl

Kelly

Kelly

Communicatie & Projectcoördinator ZwolleDoet! & Impacter

T 06 43410944
E kelly@zwolledoet.nl

Sarah

Sarah

Startpunt Vrijwilligerswerk | Vacaturebank, bemiddeling & organisatieadvies

T 06 27744706
E sarah@zwolledoet.nl

Simone

Simone

Projectleider SamenZwolle

T 06 14874977
E simone@zwolledoet.nl

Tess

Tess

Project- en marketingcoördinator SamenZwolle

T 038 750 8357
E tess@samenzwolle.nl

Léon

Léon

Marketing & communicatie SamenZwolle

T 06 14874338
E leon@samenzwolle.nl

Bianca

Bianca

Manager ZwolleDoet!

T 038 750 8371
E bianca@zwolledoet.nl

Marrinda

Marrinda

Managementassistent

T 038 750 8377
E marrinda@zwolledoet.nl

Fidessa

Fidessa

Frontoffice | Bemiddeling vrijwilligerswerk

T 038 750 8381
E fidessa@zwolledoet.nl

Demi

Demi

Frontoffice | Communicatie ZwolleDoet!

T 038 750 8388
E demi@zwolledoet.nl

Ilse Carrière

Ilse Carrière

Frontoffice

T 038 750 8353
E i.carriere@zwolledoet.nl

Enesa

Enesa

Frontoffice

T 038 750 8398
E enesa@zwolledoet.nl

Susan

Susan

Frontoffice

T 038 750 8391
E susan@zwolledoet.nl

Deel deze pagina